OpenMusicFestival (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Time
ml: സമയം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
