OpenMusicFestival (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Time
te: సమయం

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
