OpenMusicFestival (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Artist
az: Rəssam

en: Time
az: Vaxt
