OpenMusicFestival (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်
