OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Links
ca: Enllaços

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Artist
ca: Artista

en: Time
ca: Hora

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Photo
ca: Foto

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
