OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Artist
cs: Umělec

en: Time
cs: Čas

en: Labels
cs: Názvy

en: Videos
cs: Videa

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku
