OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Links
cy: Dolenni

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Time
cy: Amser
