OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Article
fa: مقاله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Links
fa: پیوندها

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Artist
fa: هنرمند

en: Time
fa: زمان

en: Event
fa: رویداد

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله
