OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг
