OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Article
mr: लेख

en: Links
mr: दुवे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Artist
mr: कलाकार

en: Time
mr: वेळ

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Basic page
mr: साधे पान
