OpenMusicFestival (7.x-1.3-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas
