OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት
