OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Time
ast: Hora

en: Basic page
ast: Páxina básica
