OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Links
bg: Връзки

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Time
bg: Време

en: Labels
bg: Етикети
