OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Article
ht: Atik

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.
