OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Time
kk: Уақыт
