OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Artist
ps: هنر مند

en: Time
ps: وخت
