OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora
