OpenMusicFestival (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
