Open Omega (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Menu
hu: Menü

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Branding
hu: Márkázás

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második
