Open Omega (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
