Open Omega (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Menu
uk: Меню

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Branding
uk: Брендування

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Preface Third
uk: Третій пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: User Bar First
uk: Перша користувацька панель

en: User Bar Second
uk: Друга користувацька панель
