Open Omega (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
