Open Omega (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: Page Bottom
pt: Final da Página

en: Preface First
pt: Prefácio - Esquerda

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Branding
pt: Marca

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Header First
pt: Cabeçalho - Esquerda

en: Header Second
pt: Cabeçalho - Direita

en: Preface Second
pt: Prefácio - Centro

en: Preface Third
pt: Prefácio - Direita

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: User Bar First
pt: Primeira Barra do Usuário

en: User Bar Second
pt: Barra do Usuário - Direita
