Open Omega (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
