Open Omega (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Download
ar: تحميل

en: Menu
ar: القائمة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Branding
ar: العلامة التجارية
