Open Omega (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Menu
bn: মেনু

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন
