Open Omega (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Menu
ca: Menú

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Unpublished
ca: Sense publicar
