Open Omega (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Menu
et: Menüü

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba
