Open Omega (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Download
gl: Descargar

en: Menu
gl: Menú

en: Downloads
gl: Descargas

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Unpublished
gl: Non publicado
