Open Omega (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Download
id: Unduh

en: Login
id: Masuk

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah
