Open Omega (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Download
ja: ダウンロード

en: Login
ja: ログイン

en: Menu
ja: メニュー

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Unpublished
ja: 非掲載
