Open Omega (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
