Open Omega (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Download
km: ទាញយក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី
