Open Omega (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು
