Open Omega (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Menu
lt: Meniu

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Preface First
lt: Antraštė pirma
