Open Omega (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Menu
mn: Цэс

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
