Open Omega (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်
