Open Omega (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Download
oc: Telecargament

en: Login
oc: Identificant

en: Menu
oc: Menú

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
