Open Omega (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Download
ru: Скачать

en: Login
ru: Логин

en: Menu
ru: Меню

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Branding
ru: Наименование

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Header First
ru: Первый заголовок

en: Header Second
ru: Второй заголовок

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Preface Third
ru: Третий пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: User Bar First
ru: Первая колонка

en: User Bar Second
ru: Вторая колонка
