Open Omega (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Menu
sq: Menuja

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
