Open Omega (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
