Open Omega (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Menu
th: เมนู

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
