Open Omega (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Download
tr: İndir

en: Login
tr: Giriş

en: Menu
tr: Menü

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Unpublished
tr: Yayında değil
