Open Omega (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Download
be: Сцягнуць

en: Menu
be: Меню

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Unpublished
be: Неапублікавана
