Open Omega (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན
