Open Omega (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Unpublished
cs: Skryto
