Open Omega (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Menu
eu: Menua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
