Open Omega (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Download
is: Tak niður

en: Menu
is: Valmynd

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Unpublished
is: Ikki givið út
