Open Omega (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Menu
hi: सूची

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
